MŮJ PŘÍBĚH VERONIKA BARKOCI

"Jsem průvodkyně transformací vedoucí k trvalým životním změnám, vnitřní rovnováze, klidu, harmonii a  emoční stabilitě."

Chtějí udělat v životě jakoukoli změnu týkající se např. vztahů k sobě, rodině i ostatním, zdraví, práce nebo financí. Chtějí zažívat vnitřní svobodu, odpoutat se od svých starých přesvědčení a limitů, závislostí, zkrátka být plně ve své síle, žít a vědomě tvořit plnohodnotný život a rozvíjet tak svůj potenciál.


Při sezeních svojí energií pro klienty vytvářím bezpečné prostředí, prostor, energii možné změny, pole, kdy je vedu a doprovázím do jejich vnitřního světa, do podvědomí, kde mohou pro sebe nacházet veškeré své odpovědi, věřit tak svému vedení a svojí intuici, mohou vnímat svoji vlastní identitu, osobní hranice a hodnotu, své napojení na Zdroj.

Aby se v lehkosti naučili vnímat a cítit své vlastní pocity a emoce, které se dlouhá léta pomocí svých nejlepších možných strategií svých obranných mechanismů učili odmítat nebo potlačit.

V samotném procesu si své emoce dovolí znovu prožívat, jinak je vnímat, porozumí tak sobě samým, svým potřebám, postupně odhalí emoční kořenové příčiny situací, ve kterých se cítí mimo kontrolu, pod tlakem svých emocí nebo ve stále opakujícím se zacyklení.


Dovolí si také vidět, slyšet a vnímat své vnitřní osobnosti, které jsou právě díky nevyřešeným emočním zraněním z dětství v neustálém vnitřním konfliktu, vytváří vnitřní tlak a stres, který se pak na venek promítá do všech oblastí jejich života a často se tak

na fyzické rovině projevuje nemocí,

na emoční rovině úzkostmi a depresí a na

mentální rovině má člověk pak pocit, že absolutně nerozumí svojí osobnosti, tomu, kým ve skutečnosti je a co se s ním děje.Klient je vždy veden si umožnit pro sebe najít optimální řešení svého vnitřního konfliktu, nastavit a prožít vnitřní smír, pochopit tak celou svoji situaci a naplnit tak své vnitřní potřeby. Zároveň tímto odstraní a proléčí svá emoční zranění či nepochopení, sebeomezení, a také přenastaví své nefunkční programy a přesvědčení, vstupuje tak do vlastní síly, stává se tvůrcem, dovolí si uvolnit stres z fyzické roviny těla, které se tak pak přirozeně samo regeneruje.


Celý tento proces navrací každou bytost do vědomé celistvosti, propojuje ji s její přirozenou podstatou, navrací ke své duší, otevírá a rozšiřuje vědomí, intuici, potenciál a aktivuje DNA. Harmonizuje tělo, mysl a ducha.

Každé sezení je velmi jemné, nicméně velmi účelové a cílené, hmatatelné, praktické a funkční. Nemusí se rozebírat do detailů znovu všechny bolestivé či traumatické situace, tzn. není třeba znovu otevírat, posilovat či prožívat citlivé či jinak stresující situace a traumata.


Proces je vždy veden záměrem, pracuje se výhradně s emocemi, pocity a instinkty, které danou emoci drží na buněčné rovině ve fyzickém těle. Vnáším do každého sezení své znalosti a vlastní zkušenosti vycházející z techniky Metafyzické Anatomie, více o této technice se dozvíte v odkaze: https://www.kodyvasiduse.cz/obsah/metafyzicka-anatomie


Vycházím vždy z vlastních prožitků a zkušeností a vše doplňuji informacemi, které při práci s klienty načítám z kolektivního vědomí nebo z jejich akášického / energetického pole.


Při sezeních někdy vidím přesně, co klient uvnitř prožívá tzn. stejné obrazy a situace, někdy mi to jede přes moje fyzické tělo, tzn., že cítím a prožívám stejné pocity a emoce a někdy mi hned chodí přesné informace v podobě slov. Většinou se ale všechny vjemy v průběhu sezení prolínají navzájem v různém pořadí nebo současně najednou.


Já sama jsem již od malinka věřila na nadpřirozeno a duchovno. Nikdy jsem nepochybovala, že existují jemnohmotné světy a bytosti, které jsou naší nedílnou součástí. V dětství jsem velmi často vnímala, že věci nejsou tak, jak se nám prezentují a byla jsem schopna často vidět tu pravou podstatu a jádro věci.


Uměla jsem načítat informace z energetického pole lidí a pomocí intuice mi chodily pro ně přesné informace, které lidem okolo mě dávaly odpovědi na různé otázky. Pravdou je, že v té době jsem jednak neměla ponětí, co dělám, ale také jsem absolutně neuměla tyto informace lidem předávat láskyplným způsobem a ani způsobem, kterým by mě vůbec slyšeli. A i když jsem se vlastně z mého úhlu pohledu snažila druhým pomoci, vždy jsem tvrdě narazila. Silnou touhou začlenit se do "normálu" jsem pak vše potlačovala.


Životní cesta, pády a velmi těžké životní situace mě zavedly do bodu a k lidem, se kterými jsem byla schopna nahlédnout na příčiny svých problémů, které vznikly ve velmi ranném dětství. Téměř každý den jsem podnikala výpravy do svého podvědomí, abych zjistila, co se ve mě odehrává. Učila jsem se poznávat sama sebe a chápat, na jakých principech funguje život, který si sami tvoříme, vesmír, vesmírné zákony, a také jak tento vesmír, jehož jsme nedílnou součástí, funguje.


Mám radost, když můžu inspirovat ostatní, předávat dál své zkušenosti a pomoci tak ostatním pochopit a poléčit jejich životní situace. Ráda se obklopuji podobně smýšlejícími lidmi, se kterými s nadšením spolu tvoříme úžasné transformační projekty.


Ráda také cestuji, miluji Slunce a moře, objevuji tak nejen v sobě skryté talenty, povahy a osobnosti, které mě na mé životní cestě obohacují o nové zkušenosti. Naplňuje mě, když se můžu propojovat s novými lidmi, kdy si tak předáváme navzájem své zkušenosti.


Každý, kdo si dovolí onu pozitivní změnu ve svém životě, svým vlastním příběhem přispívá do celkového kolektivního vědomí všech bytostí žijících na naší planetě.


....Pojďme společně udělat stopu do Vesmíru :)
S láskou Veronika Barkoci
Kontakt