WORKSHOP - VZTAHY

KDY: PÁTEK 7. 6. 2024 od 16 - 21:00 hod

KDE: JURTA Lutopecny u Kroměříže 767 01

VZTAH SE SEBOU / OSTATNÍMI / KOMUNIKACE A DŮVĚRA / ŽENSKÁ A MUŽSKÁ ENERGIE / PUŠTĚNÍ SE MINULOSTI / VSTUP DO VLASTNÍ SÍLY / MEDITACE / SDÍLENÍ

Skupinový workshop bude zaměřený na práci s jednotlivci, ale zároveň na práci s celou skupinou, která vždy sdílí kolektivní témata. Skupinové sdílení je úžasné v tom, že můžeme společně vytvořit bezpečný prostor nejen pro sdílení, pochopení, podporu, ale hlavně pro změnu našich limitujících přesvědčení a vzorců, které nám brání žít plnohodnotný a naplněný život.

Více informací o službě...

2 000 Kč vč. DPH

Popis služby

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

  • VZTAH SE SEBOU / OSTATNÍMI

Stavebním kamenem pro kvalitní vztahy je VZTAH, KTERÝ MÁME SAMI SE SEBOU, kdy dostatečně známe sami sebe, umíme přijmout své světlé i stinné stránky, víme, co chceme a co potřebujeme. Známe svoji hodnotu a věříme ve vlastní schopnosti, své vlastní vnitřní zdroje a jsme otevření se propojovat a navazovat vztahy s ostatními.

VZTAH SE SEBOU se nejvíce formuje v našem dětství a většinou je odrazem vztahů, vzorců a přesvědčení, strategií chování, jaké měli rodiče sami mezi sebou nebo ve vztahu směrem k nám. Byly nám v dětství dostatečně naplňovány naše emoční potřeby jako je BEZPEČÍ, PŘIJETÍ, PODPORA, PROPOJENÍ? Probíhala v prostředí, kde jsme vyrůstali zdravá KOMUNIKACE? Tzn. mohli jsme s přijetím a pochopením komunikovat naše EMOCE a POTŘEBY? 

  • KOMUNIKACE A DŮVĚRA

Otevřená a upřímná komunikace zahrnuje schopnost efektivně vyjadřovat a komunikovat naše myšlenky a pocity, emoce a potřeby, stejně tak ochotu naslouchat druhým a sdílet své hodnoty. To potom v našich vztazích vytváří a upevňuje DŮVĚRU, která je nezbytná pro pocit bezpečí a jistoty ve vztazích. Zdravá komunikace nám pomáhá také vyjadřovat vlastní individualitu a podporuje vzájemný respekt a nastavení osobních hranic a vlastních hodnot.

  • ŽENSKÁ A MUŽSKÁ ENERGIE

Ženská a Mužská energie je odlišná, ale vzájemně se doplňuje. Ženská je více přijímající a Mužská naopak dávající. Většina našich vztahů ztroskotává nebo naráží právě díky soupeření nebo konfliktům mezi ženskou a mužskou energií. A tento konflikt začíná většinou uvnitř nás samotných, je silně vepsaný do našeho podvědomí, což se potom navenek projevuje způsobem, že si myslíme, že si musíme LÁSKU ZASLOUŽIT nebo VYBOJOVAT. Tyto vnitřní konflikty nás pak vedou do toxických nebo nefunkčních vztahů, kde můžeme zažívat bolest nebo zklamání.

POJĎME TO SPOLEČNĚ ZMĚNIT!!!

  • PUŠTĚNÍ SE MINULOSTI

Stále dokola se vracíte do minulosti a přemítáte, co se mohlo udělat nebo udít jinak? Jak by to vše mohlo být, kdyby to nebo ono ...? Máte pořád spoustu otázek a žádná odpověď vám nepřináší klid ani úlevu? Chcete se už posunout dál, ale bojíte se dalšího zranění, které by mohlo s novým vztahem znovu přijít? 

Vysvětlíme si a projdeme procesem jak se jednoduše pustit minulosti, která s sebou nese právě bolest nebo zklamání z předešlých vztahů.

  • VSTUP DO VLASTNÍ SÍLY

Projdeme společně jednoduchým cvičením, kde se propojíte sami se sebou a vstoupíte do vlastní síly, která otevře váš nejvyšší potenciál, dary a schopnosti. 

  • MEDITACE, SDÍLENÍ

----------------------------------------------------------------

CO SI VZÍT S SEBOU:

Pohodlné oblečení, Jídlo a pití na celý den. Podložky K DISPOZICI NA MÍSTĚ. 

Dotazy a bližší informace na: veronika.barkoci@gmail.com

Těším se na vás 

VERONIKA BARKOCI

Emoční terapie - uvolnění traumatu, práce s podvědomím, emocemi, vnitřním dítětem, rodovými vzorci, fragmentací
Konzultant Metafyzické Anatomie - Level 3
Lektorka Metafyzické Anatomie - Level 1,2